На XIX Републичком такмичењу и смотри женских и мушких фризура и X Републичком такмичењу маникира и педикира одржаног 27.-28. марта 2015. у Сремској Митровици, наши ученици су постигли завидне резултате.

У категорији мушких фризера – шишање средње класичне фризуре са елементима моде,1-рад, Гавриловић Милица је освојила друго место, у категорији 1. и 2.рад Гавриловић Милица је освојила друго место – ментор Црњаков Катица.

Екипно, мушки фризери наше школе освојили су треће место.

У  категорији женски фризер – модерно степенасто шишање са фенирањем Боројевић Ивана је освојила 15 место, израда вечерње фризуре, Боројевић Ивана је освојила 6 место, ментор Мунижаба Бранкица.

Екипно женски фризери наше школе освојили су шесто место.

У категорији маникир –слободна креација – „Мој град“ Ујфалаши Ивана је освојила  треће место, ментор Бакева Биљана.

На коначној ранг листи укупан пласман овог Републичког такмичења, наша школа је заузела високо III  место.

Победницима и њиховим менторима честитамо, а свим осталим ученицима, моделима и наставницима се захваљујемо на учешћу и уложеном раду и труду.