Поводом обележавња Дана школе, у централном холу школе су се представили ученици и наставници из подручја рада и спортских секција.

Дана 19.10.2015. године одржана су спортска такмичења, 20.10. су представљене личне услуге, 21.10.  подручје рада прерада хране док је 22.10. представљено подручје рада хемија-неметали.

У петак, 23.10.2015. године, обележен је 55. рођендан наше школе пригодним програмом у ком су се представили ученици драмске секције на челу са професорицом Твица Аидом као аутором текста, док је за музички садржај био задужен школски бенд “Просветна инспекција” заједно са професором Ракић Савом. Након тога, професор историје Миловановић Андрија је са ученицима 1-1 одржао јавни час у свечаној сали на тему 23. Октобар. Овим пригодним програмима присуствовао је велики број ученика и професора који су заједно прославили Дан школе.