28. новембра одржан је Дан отворених врата у нашој школи за будуће средњошколце, који су имали прилику да сазнају које све могућности имају за даље школовање. Уз пригодан програм, представљени су сви смерови који се могу похађати у нашој школи и уз дружење са професорима и ученицима одгонетнута су сва питања која занимају будуће средњошколце. Своје радионице из области смерова прехрамбени техничар, техничар за биотехнологију, пекар и месар водили су професори: Јовановић Бињана, Маџгањ Сања, Божић Владимир и Данојлић-Стричевић Драгана. Врата наших лабораторија отворила је професорица Пуповац Татјана са ученицима 2-12 одељења и упознала госте детаљно са похађањем смерова хемијски лаборант и хемијско-технолошки техничар. Из области личних услуга, смерове женски и мушки фризер, представљена је радионица на челу са професорицом Летић-Савић Оливером и ученицима 2-22 одељења. Такође гости су посетили и радионицу коју су водили професорица Бакева Биљана са ученицима 3-23 одељења који су представили област личних услуга маникир-педикир. Координатор овог пројекта била је заменик директора мр Петовић-Мунитлак Данка. Захваљујемо се свим гостима и ученицима који су посетили нашу школу и очекујемо наставак дружења следеће школске године.