Крај школске године у оквиру Пројекта Обогаћени једносменски рад у English Language & Projеct based learning Hub-у, обележавамо видео записом о Михајлу Пупину из нашег угла, а поводом стогодишњице од добијања Пулицерове награде за аутобиографско дело „Од пашњака до научењака“. Посетили смо Идвор родно место Михајла Пупина и на том месту уз спознају свега онога што нисмо знали о нашем великом научнику, одличили смо да креирамо филм на којем смо радили неколико месеци, а који поклањамо на даље ширење ЗНАЊА у вери да је у томе заиста и МОЋ. Похваљујемо ученике одељења 3-14 Матеја Жихлавског и Луку Стаменковића и ученицу одељења 3-15 Ксенију Братић на посвећеном раду у настајању нашег филма. Захваљујемо се на на свим пруженим информацијама, фото докуметацији и гостопримству Светиславу, Јелени и Љупки из Меморијалног комплекса Михајло Пупин у Идвору.