14.12.2016.

У нашој школи је 14.12.2016.године, у организацији Радионице Е3, одржано књижевно вече, под слоганом „Малтерего“. Чланови радионице,ове, симпатичне и креативне, групе угостили су Марка Шелића Марчела и његовог госта проф. Михајла Пантића, такође писца, критичара и универзитетског професора. Марчело, је овом приликом, код нас гостовао као популарни, урбани млади писац и промовисао је свој најновији рад, роман „Малтерего“. Професор Пантић је као гост младога писца, представио аудиторијуму и пређашњи рад Марка Шелића, а посетиоци су имали прилику да добију аутограме од ових врсних писаца.

6

Захваљујемо ученицима и свим члановима Радионице Е3 који су учествовали у програму и Покрајинском секретаријату за образовање.

2